bing chat

Baza wiedzy

Znaleziony temat: bing chat

Bing Chat – nowa funkcja wyszukiwarki Bing

Wyszukiwarka Bing, należąca do firmy Microsoft, wprowadza nową funkcję – Bing Chat. Dzięki niej użytkownicy będą mogli bezpośrednio komunikować się z pracownikami sklepów internetowych, takich jak Allegro, Amazon, eBay, Alibaba czy AliExpress.

Bing Chat to narzędzie, które ułatwi użytkownikom dokonywanie zakupów online. Dzięki niemu będą mieli możliwość zadawania pytań dotyczących produktów, dostępności, cen czy czasu dostawy. Wszystko to bezpośrednio z poziomu wyników wyszukiwania.

Jak korzystać z Bing Chat?

Aby skorzystać z Bing Chat, należy wpisać w wyszukiwarkę Bing nazwę sklepu internetowego oraz szukany produkt. W wynikach wyszukiwania pojawi się okno z informacją o dostępności Bing Chat. Po kliknięciu w nie, użytkownik zostanie przekierowany na stronę sklepu, gdzie będzie miał możliwość rozpoczęcia rozmowy z pracownikiem.

Bing Chat to nie tylko narzędzie dla klientów, ale również dla sprzedawców. Dzięki niemu będą mieli możliwość szybkiego i bezpośredniego kontaktu z klientami, co z pewnością wpłynie na poprawę jakości obsługi.

Warto zaznaczyć, że Bing Chat jest dostępny tylko w wybranych sklepach internetowych. Jednak Microsoft zapowiada, że wkrótce będzie on dostępny w coraz większej liczbie sklepów.

Podsumowanie

Bing Chat to nowa funkcja wyszukiwarki Bing, która ułatwi użytkownikom dokonywanie zakupów online. Dzięki niemu będą mieli możliwość bezpośredniego kontaktu z pracownikami sklepów internetowych, takich jak Allegro, Amazon, eBay, Alibaba czy AliExpress. Bing Chat to również narzędzie dla sprzedawców, którzy będą mieli możliwość szybkiego i bezpośredniego kontaktu z klientami. Warto zaznaczyć, że Bing Chat jest dostępny tylko w wybranych sklepach internetowych, ale Microsoft zapowiada, że wkrótce będzie on dostępny w coraz większej liczbie sklepów.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: bing chat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *