do a barrel roll google tricks

Baza wiedzy

Znaleziony temat: do a barrel roll google tricks

Do a barrel roll – ciekawe triki Google i nie tylko

W dzisiejszych czasach internet jest nieodłącznym elementem naszego życia. Korzystamy z niego na co dzień, by szukać informacji, kupować produkty, oglądać filmy czy też po prostu się bawić. Jednym z najpopularniejszych narzędzi wyszukiwania jest oczywiście Google. Wiele osób jednak nie zdaje sobie sprawy z tego, że Google oferuje wiele ciekawych trików, które mogą urozmaicić nasze korzystanie z wyszukiwarki. Jednym z nich jest „do a barrel roll”.

Do a barrel roll – co to takiego?

„Do a barrel roll” to jeden z najbardziej znanych trików Google. Polega on na tym, że po wpisaniu tego hasła w wyszukiwarkę, strona wykonuje obrót o 360 stopni. Jest to bardzo prosta, ale jednocześnie bardzo efektowna funkcja, która z pewnością przyciągnie uwagę wielu użytkowników.

Jak wykonać „do a barrel roll”?

Aby wykonać „do a barrel roll”, należy po prostu wpisać to hasło w wyszukiwarkę Google i nacisnąć klawisz Enter. Strona automatycznie wykona obrót o 360 stopni. Jest to bardzo prosta funkcja, ale z pewnością zrobi wrażenie na naszych znajomych.

Inne ciekawe triki Google

„Do a barrel roll” to tylko jeden z wielu ciekawych trików, jakie oferuje Google. Poniżej przedstawiamy kilka innych:

1. „Zerg Rush” – po wpisaniu tego hasła w wyszukiwarkę, na ekranie pojawiają się litery „O”, które zaczynają atakować wyniki wyszukiwania. Naszym zadaniem jest zniszczenie jak największej liczby liter, klikając na nie myszką.

2. „Atari Breakout” – po wpisaniu tego hasła w wyszukiwarkę, na ekranie pojawia się gra Breakout, w której naszym zadaniem jest zniszczenie wszystkich bloków za pomocą piłki i paletki.

3. „Google Gravity” – po wpisaniu tego hasła w wyszukiwarkę, strona Google rozpada się na pojedyncze elementy, które możemy przesuwać i obracać za pomocą myszki.

Podsumowanie

„Do a barrel roll” to jedna z wielu ciekawych funkcji, jakie oferuje Google. Dzięki tym trikom możemy urozmaicić nasze korzystanie z wyszukiwarki i zrobić wrażenie na naszych znajomych. Warto więc poświęcić chwilę czasu na ich wypróbowanie i cieszyć się z efektów.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: do a barrel roll google tricks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *