Giełda BitBay Hrubieszów

Artykuł Miesiąca Lubelskie

BitBay – istotne informacje
Aby założyć konto na giełdzie BitBay potrzeba zaledwie kilku sekund. Po wciśnięciu przycisku „Zaloguj” mamy do „Zarejestruj”, gdzie wyrażamy nasz adres e-mail lub chcemy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po kilku chwilach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje grane na ekranie. System poprosi nas o ustawienie swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten jedyni przyda się w punkcie kontaktu z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Tarnogród

BitBay od początku naszego mieszkania zwraca na bezpieczeństwa. Każdy odbiorca może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz postawić sobie powiadomienia i uznania. Co istotne, środki klientów w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Świadczy to, że nie są one złączone z serwerami giełdy. To niesłychanie cenna informacja, ponieważ dzięki wykorzystaniu takiego podejścia, dostęp do środków jest tylko konkretny użytkownik, a osoby trzecie absolutnie nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie doskonali swoje zabezpieczenia i modyfikuje je. Dzięki czemu użytkownicy mogą spać spokojnie, zaś ich kryptowaluty są w wesołym i bezpiecznym miejscu.

Giełda BitBay Tarnogród

Każde konto, które zostanie zorganizowane na giełdzie BitBay, należy zweryfikować. W tym sensie serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – może obecne być także dowód inny kiedy i paszport. Dopiero po zweryfikowaniu będziecie potrafili napawać się w sumie funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Tarnogród

Zasilenie konta
Jak szybko można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy zasilić nasze konto realnymi pieniędzmi. W tym przedmiotu wybieramy walutę, którą zależymy doładować konto (jak mówili wcześniej są to złotówki, euro, zielone i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” wydobywa się wskazany numer konta i specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można dokonać i za pośrednictwem umowy kredytowej lub debetowej Mastercard oraz Visa. To najsilniejsza opcja, a na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami akceptowane są przez 24 godziny na dzień przez 7 dni w tygodniu. W tym sukcesie występujemy a ale o złotówkach i euro. W wypadku pozostałych walut pozostaje nam przelew tradycyjny. Jak ważna się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą również prowizję. Podnosi ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Tarnogród

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, dlatego ważna toż uczynić i za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W tym sukcesie również należy zawierać się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej kwoty a nie tanio niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay samo w sobie jest wolne. Nie dacie to nic za jego prawo i prowadzenie. Gdy jednak szybko się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma pragnie się jakoś utrzymać, a to otrzymuje od naszych klientów prowizje i opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez klientów kosztów odpowiedzialna istnieje w umowie, a również na ścianie internetowej BitBay. My i zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze cenę (a w jakiej wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W wypadku wypłat swoich kryptowalut, musimy brać się z poniższymi kosztami:

Wyplata w fabryce Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Wypłata w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na kartę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie zostawiajmy, że stoją też prowizje od transakcji przygotowanych na giełdzie BitBay. W tym sukcesie świadczymy o dwóch podmiotach – maker, czy osobie, która wykonywa konkretną kryptowalutę na aukcja i taker, który ją kupuje. W wypadku używania swoich „naturalnych walut”, przedstawiają się one tak:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W wypadku handlu na parach krypto-krypto, jesteśmy do działania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że raty te mogą dobrze maleć wraz ze wzrostem zakupów i zainteresowania danej jednostki. Jeżeli i od samego początku postanowimy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych cen teraz na wstępie.
Giełda BitBay Tarnogród

Wartości, które tutaj umieściliśmy nie wymieniają się zbyt często. Jak już ale tak się dzieje, zwykle istnieje wtedy z korzyścią dla klienta. Ze powodu na coraz ostrzejszą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć wiele niższe prowizje, również BitBay je obniża. Mimo tego, są osoby, które otwarcie mówią, że kursy i prowizje, które bierze od naszych klientów BitBay dalej są za duże. Giełda zatem w sumie na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i mówiła, że zyski pozyskiwane teraz w współczesny technologia, kierowane są na kursy bycia giełdy, a również jej wzrost. Spoglądając na siłę rozwoju tej platformy, a dodatkowo poziom obsługi klienta – nie można narzekać i warto zacisnąć zęby a za ten niezwykle wysoki komfort czerpania z BitBay, dać im zasłużyć na ostatnich prowizjach. Giełda BitBay Tarnogród

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments