jak kupować na aliexpress bez konta

Baza wiedzy

Znaleziony temat: jak kupować na aliexpress bez konta

Jak kupować na Aliexpress bez konta?

Aliexpress to jedna z największych platform zakupowych na świecie, oferująca szeroki wybór produktów w niskich cenach. Jednakże, nie każdy chce zakładać konto na tej stronie, ze względu na obawy o bezpieczeństwo danych osobowych czy też brak zaufania do chińskich sprzedawców. W tym artykule przedstawimy kilka sposobów na to, jak kupować na Aliexpress bez konta.

1. Skorzystaj z serwisów pośredniczących

Istnieją serwisy pośredniczące, które umożliwiają zakupy na Aliexpress bez konieczności zakładania konta. Jednym z takich serwisów jest np. ShopShip. Wystarczy, że wybierzesz produkt na Aliexpress, skopiujesz link i wkleisz go na stronie ShopShip. Następnie, podaj adres dostawy i dokonaj płatności. Serwis ten pobiera niewielką prowizję za swoje usługi.

2. Skorzystaj z płatności PayPal

Jeśli nie chcesz zakładać konta na Aliexpress, możesz skorzystać z płatności PayPal. Wystarczy, że wybierzesz produkt na Aliexpress, a następnie wybierzesz opcję płatności PayPal. W ten sposób, nie musisz podawać swoich danych osobowych na stronie Aliexpress, a płatność zostanie zrealizowana za pośrednictwem PayPal.

3. Skorzystaj z karty prepaid

Karta prepaid to karta, na którą wcześniej wpłacasz określoną kwotę, którą później możesz wykorzystać na zakupy online. W ten sposób, nie musisz podawać swoich danych osobowych na stronie Aliexpress, a płatność zostanie zrealizowana za pośrednictwem karty prepaid.

4. Skorzystaj z usług pośrednika

Jeśli nie chcesz korzystać z serwisów pośredniczących, płatności PayPal czy też karty prepaid, możesz skorzystać z usług pośrednika. Pośrednik to osoba lub firma, która dokonuje zakupów na Aliexpress w Twoim imieniu. W ten sposób, nie musisz podawać swoich danych osobowych na stronie Aliexpress, a pośrednik dokonuje płatności za Ciebie.

Podsumowanie

Jak widzisz, istnieją różne sposoby na to, jak kupować na Aliexpress bez konta. Możesz skorzystać z serwisów pośredniczących, płatności PayPal, karty prepaid czy też usług pośrednika. Wybierz sposób, który dla Ciebie będzie najwygodniejszy i ciesz się zakupami na Aliexpress.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak kupować na aliexpress bez konta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *