jak wyłączyć microsoft bing

Baza wiedzy

Znaleziony temat: jak wyłączyć microsoft bing

Jak wyłączyć Microsoft Bing na różnych stronach internetowych?

Microsoft Bing to popularna wyszukiwarka internetowa, która jest dostępna na wielu stronach internetowych, takich jak Allegro, Amazon, Google, Bing, YouTube, Vimeo, eBay, Yandex, Alibaba czy AliExpress. Jednakże, nie każdy użytkownik chce korzystać z Binga jako domyślnej wyszukiwarki. W tym artykule przedstawimy, jak wyłączyć Microsoft Bing na różnych stronach internetowych.

Allegro

Aby wyłączyć Microsoft Bing na Allegro, należy przejść do ustawień konta i wybrać zakładkę „Wyszukiwarka”. Następnie należy wybrać „Wyszukiwarka Allegro” i zatwierdzić zmiany.

Amazon

Aby wyłączyć Microsoft Bing na Amazon, należy przejść do ustawień konta i wybrać zakładkę „Wyszukiwarka”. Następnie należy wybrać „Wyszukiwarka Amazon” i zatwierdzić zmiany.

Google

Aby wyłączyć Microsoft Bing na Google, należy przejść do ustawień przeglądarki i wybrać zakładkę „Wyszukiwarka”. Następnie należy wybrać „Google” i zatwierdzić zmiany.

Bing

Aby wyłączyć Microsoft Bing na Bing, należy przejść do ustawień przeglądarki i wybrać zakładkę „Wyszukiwarka”. Następnie należy wybrać „Inna wyszukiwarka” i wprowadzić adres URL wybranej wyszukiwarki.

YouTube

Aby wyłączyć Microsoft Bing na YouTube, należy przejść do ustawień konta i wybrać zakładkę „Wyszukiwarka”. Następnie należy wybrać „Wyszukiwarka YouTube” i zatwierdzić zmiany.

Vimeo

Aby wyłączyć Microsoft Bing na Vimeo, należy przejść do ustawień konta i wybrać zakładkę „Wyszukiwarka”. Następnie należy wybrać „Wyszukiwarka Vimeo” i zatwierdzić zmiany.

eBay

Aby wyłączyć Microsoft Bing na eBay, należy przejść do ustawień konta i wybrać zakładkę „Wyszukiwarka”. Następnie należy wybrać „Wyszukiwarka eBay” i zatwierdzić zmiany.

Yandex

Aby wyłączyć Microsoft Bing na Yandex, należy przejść do ustawień przeglądarki i wybrać zakładkę „Wyszukiwarka”. Następnie należy wybrać „Yandex” i zatwierdzić zmiany.

Alibaba

Aby wyłączyć Microsoft Bing na Alibaba, należy przejść do ustawień konta i wybrać zakładkę „Wyszukiwarka”. Następnie należy wybrać „Wyszukiwarka Alibaba” i zatwierdzić zmiany.

AliExpress

Aby wyłączyć Microsoft Bing na AliExpress, należy przejść do ustawień konta i wybrać zakładkę „Wyszukiwarka”. Następnie należy wybrać „Wyszukiwarka AliExpress” i zatwierdzić zmiany.

Podsumowanie

Wyłączenie Microsoft Bing jako domyślnej wyszukiwarki na różnych stronach internetowych jest prostym procesem, który można wykonać w kilku krokach. Warto pamiętać, że każda strona może mieć nieco inny sposób wyłączenia Binga, dlatego warto dokładnie przeczytać instrukcję dla każdej z nich.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: jak wyłączyć microsoft bing

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *