piosenki youtuberów które na pewno znasz

Baza wiedzy

Znaleziony temat: piosenki youtuberów które na pewno znasz

Piosenki youtuberów, które na pewno znasz – poradnik dla fanów muzyki z internetu

W dzisiejszych czasach internet stał się ogromnym źródłem muzyki. W sieci możemy znaleźć wiele piosenek, które zyskały popularność dzięki youtuberom. Ci z kolei, dzięki swoim kanałom, zdobyli miliony fanów na całym świecie. W tym artykule przedstawimy kilka piosenek youtuberów, które na pewno znasz.

1. „Shape of You” – Ed Sheeran (cover by Conor Maynard)

Conor Maynard to brytyjski youtuber, który słynie z coverów znanych utworów. Jego wersja „Shape of You” Eda Sheerana zdobyła ponad 200 milionów wyświetleń na YouTube.

2. „What Do You Mean?” – Justin Bieber (cover by Leroy Sanchez)

Leroy Sanchez to amerykański youtuber, który również specjalizuje się w coverach. Jego wersja „What Do You Mean?” Justina Biebera zyskała popularność na całym świecie.

3. „Love Yourself” – Justin Bieber (cover by Jasmine Thompson)

Jasmine Thompson to brytyjska piosenkarka, która zaczynała swoją karierę na YouTube. Jej wersja „Love Yourself” Justina Biebera zdobyła ponad 200 milionów wyświetleń na YouTube.

4. „Lost Boy” – Ruth B

Ruth B to kanadyjska youtuberka, która zyskała popularność dzięki swojemu utworowi „Lost Boy”. Piosenka ta stała się hitem na całym świecie i zdobyła miliony fanów.

5. „Stitches” – Shawn Mendes

Shawn Mendes to kanadyjski youtuber, który zaczynał swoją karierę na Vine. Jego piosenka „Stitches” zdobyła popularność na całym świecie i stała się jednym z największych hitów 2015 roku.

6. „Treat You Better” – Shawn Mendes

„Treat You Better” to kolejny hit Shawna Mendesa, który zdobył popularność dzięki YouTube. Utwór ten stał się jednym z największych hitów 2016 roku.

7. „Sorry” – Justin Bieber

„Sorry” to kolejny hit Justina Biebera, który zdobył popularność dzięki YouTube. Utwór ten stał się jednym z największych hitów 2015 roku.

8. „Hallelujah” – Leonard Cohen (cover by Pentatonix)

Pentatonix to amerykański zespół a capella, który zdobył popularność dzięki YouTube. Ich wersja utworu „Hallelujah” Leonarda Cohena zdobyła ponad 300 milionów wyświetleń na YouTube.

9. „Can’t Stop the Feeling!” – Justin Timberlake (cover by Alex Aiono)

Alex Aiono to amerykański youtuber, który słynie z coverów znanych utworów. Jego wersja „Can’t Stop the Feeling!” Justina Timberlake’a zdobyła popularność na całym świecie.

10. „Let Her Go” – Passenger (cover by Jasmine Thompson)

Jasmine Thompson ponownie pojawia się na naszej liście. Jej wersja utworu „Let Her Go” Passengera zdobyła ponad 150 milionów wyświetleń na YouTube.

Podsumowanie

To tylko kilka przykładów piosenek youtuberów, które zdobyły popularność na całym świecie. Dzięki internetowi możemy odkryć wiele utworów, które zyskały popularność dzięki YouTube. Jeśli jesteś fanem muzyki z internetu, koniecznie posłuchaj tych utworów i odkryj więcej piosenek youtuberów.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: piosenki youtuberów które na pewno znasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *